Designed and built with care, filled with creative elements

Top
Image Alt

Koduj z Gigantami – Poszukiwacze Kodu

  /  Aktualności główne (Szkoła)   /  Koduj z Gigantami – Poszukiwacze Kodu

Koduj z Gigantami – Poszukiwacze Kodu

Akcja ,,Koduj z Gigantami – Poszukiwacze Kodu” to już 14. edycja ogólnopolskich, bezpłatnych warsztatów z programowania. Podczas zajęć zaprezentujemy dzieciom i młodzieży fascynujący świat kodowania, rozwijając jednocześnie kompetencje przyszłości. Warsztaty trwają półtorej godziny i pozwalają uczestnikom nie tylko nauczyć się tworzenia własnych projektów programistycznych, ale także przetestować je i udostępnić. Podczas zajęć korzystamy z odpowiednich środowisk dostosowanych do wieku i naturalnych możliwości uczestników.

Podczas każdej edycji wspieramy młodych ludzi, którzy pragną wkroczyć w świat programowania. Naszym celem jest ułatwienie zrozumienia zasad działania komputerów oraz ukazanie sposobów bezpiecznego i twórczego wykorzystania nowoczesnych technologii, jednocześnie rozwijając ich potencjał kreatywny.

W tej edycji na uczestników czekają niezwykłe zadania i przygody, które będą musieli pokonać. Przy wykorzystaniu nowoczesnych środowisk przygotowaliśmy serię wyzwań, które pozwolą uczestnikom spojrzeć na świat programowania jako na fascynującą podróż pełną nowych perspektyw.

Start zapisów 3 stycznia 2024 r.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Kodujzgigantami