Noc w szkole

Już po raz drugi w tym roku uczniowie mogli spędzić noc w szkole. Tym razem była to noc konkursowo-mikołajkowa. 5 grudnia o godzinie 21:00 przybyło do nocnej szkółki prawie 50 chętnych „nieśpiochów”.

Rozpoczęliśmy od konkursu na przygotowanie niesamowitej kanapki. Spośród uczniów klas I-III najbardziej odlotowe kanapki wykonali: Zuzia Dziechciewicz, Angelika Pilarczyk i Wojtek Kłoda. Wśród uczniów klas IV-VI brylowali: Łukasz Paś, Ola Kłoda i Magda Janoska. Następnie odbył się konkurs karaoke, w którym brawurowo I miejsce wywalczyła Kinga Plewicka, II miejsce zajęły duety: Michał Sosnowski i Michał Woźniczko oraz Ola Barczyk i Oliwia Majewska, natomiast miejsce III zajął duet w składzie: Kuba Dziechciewicz i Łukasz Trzewiczek. Kolejny konkurs polegał na opowiedzeniu niesamowitej historyjki. Popisały się tutaj dziewczyny: Ola Barczyk, Oliwia Majewska i Angelika Sobczuk. Tuż przed dwunastą zakończył się konkurs plastyczny „Świat na opak”, w którym zostali nagrodzeni: Dawid Krzyżanowski, Ola Kluczyńska, Wiktoria Leśniak, Kamil Dziechciewicz, Kuba Sobczuk, Julia Łydka, Kuba Szymonek, Natalia Grzanka, Weronika Leśniak, Monika Jeziorna i Karolina Pałka.

Punktualnie o godzinie 24 w szkole pojawił się niezwykły gość – Święty Mikołaj, który wręczył każdemu prezent. Na szczęście obyło się bez rózg. Po wizycie Mikołaja można było obejrzeć na ogromnym ekranie bajki na dobranoc. Uśpiły one tylko nielicznych najmłodszych. Pozostali „wytrzymali” aż do 5, kiedy to w szkole pojawili się zaspani rodzice.

 
 

0 Komentarzy

Możesz być pierwszym, który doda komentarz.

 
 

Skomentuj