Designed and built with care, filled with creative elements

Top
Image Alt

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

  /  Aktualności główne (Szkoła)   /  Zakończenie roku szkolnego 2021/22

Zakończenie roku szkolnego 2021/22

W dniu 24 czerwca 2022r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie tegorocznych ósmoklasistów, którzy dalszą edukację będą kontynuować w wybranych przez siebie szkołach ponadpodstawowych.

Uroczystość rozpoczęto odśpiewaniem hymnu. Następnie głos zabrała pani dyrektor Eulalia Zacłona-Kulawik, która powitała przybyłych gości, rodziców, nauczycieli oraz wszystkich uczniów.  W części artystycznej ósmoklasiści pożegnali się ze szkołą   podziękowali dyrekcji, nauczycielom oraz rodzicom za ich wysiłek, trud włożony w ich wychowanie i naukę, za obecność w ważnych dla nich chwilach .Następnie klasa VII pożegnała klasę VIII, deklamując dla nich wiersze oraz wręczyła im symboliczne pamiątki.  Akademia była przeplatana piosenkami między innymi zaśpiewały   uczennice z klasy II i III.

W następnej części spotkania pani dyrektor   wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem. Po nagrodzeniu i pogratulowaniu uczniom osiągnięć, pani dyrektor podziękowała również rodzicom za pracę na rzecz szkoły. To właśnie do nich trafiła po raz pierwszy nagroda – Przyjaciel szkoły. Rodzice wyróżnionych  uczniów  otrzymali listy gratulacyjne . Pani dyrektor wręczyła również  dyplom i upominek   naszemu  sportowcowi Szymonowi Kubańskiemu. I wreszcie swoje wymarzone świadectwa ukończenia Szkoły Podstawowej i. Mikołaja Kopernika w Rodakach odebrali uczniowie ósmoklasiści. Po nagrodzeniu i pogratulowaniu uczniom osiągnięć, głos zabrała pani radna Halina Ładoń, która jak zwykle przyniosła  wszystkim dzieciom torbę słodkości.

Życzenia wspaniałych wakacji, dużo uśmiechu i słońca, a także bezpiecznej zabawy i wielu wrażeń, by w pełni sił wrócić do szkoły we wrześniu zakończyły tegoroczną uroczystość w  Szkole Podstawowej w Rodakach.